אירועים
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  בואו לחי-כיף לחגוג מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת!

  מזל טוב!

  בואו לחי-כיף לחגוג מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת!

  בגן החיות שלנו הקטנים וגם הגדולים נותרים פעורי פה מול היופי המלכותי של האריות ולמשמע שאגתם, משם ממשיכים לטיגריסים המרתקים ולמרבץ התנינים רבי הרושם... וכמובן בסוואנה האפריקאית שלנו פוגשים מקרוב את הזברות, הראמים והג'ירפה האצילית. צריכים מנוחה? יש פינות ישיבה מוצלות בשפע. מוכנים להמשך המסעיר? קדימה אל עדר הקנגורו, אל העופות הדורסים ואל להקת הפלמינגו היחידה המקננת בארץ! האמיצים לא מוותרים על מבט מקרוב על נחשי הפיתון, לטאת הכוח ועל איגואנות הענק.

  רוצים עוד? מגוון אדיר של קופים סקרנים מחכים רק לכם, בשבילם אתם מעניינים לא פחות מאשר הם עבורכם. ולקינוח אגם עופות המים המרהיבים ותצוגת צבי הענק מחכים לכם.

  בגן החיות החי-כיף יש כ 1000 בעלי חיים והוא מתפרש על פני כ- 40 דונם. בתום הביקור מגלים ההורים שמלבד ההתרגשות מהמפגש הקרוב עם החיות, הילדים לוקחים עמם ידע חשוב על עולם החי ועל אורחותיו, ואף שהם עצמם למדו דבר חדש או שניים...


  חגיגת יום הולדת חייתית בחי –כיף

  עם הכניסה לגן החיות ניכנס לבקתת יום ההולדת - בקתה ציורית עגולה עם גג רעפים המוקפת גן פורח. בבקתה נערוך הפעלה חוויתית המשלבת מוזיקה, מפגש עם בעלי חיים וחגיגה של פעילויות והפתעות לילדים: מצנח צבעים ע-נ-ק, מקלות הקשה, זחילה במחילת הרפתקאות גדולה ומסעירה במיוחד ומגוון חיות ליטוף.

  מיד בתום ההפעלה נצא לגן החיות יחד עם מדריך מנוסה ומקצועי שייקח את הקבוצה למסע קסום ברחבי גן החיות יחד עם הסברים משולבים באנקדוטות ובמשחקים לילדים, בנוסף הילדים יהנו מהאכלה של הכבשים והעזים בדירים. משך הסיור עם המדריך הינו 45 דק' ובמהלכו יחולקו לילדים טרופיות. לאורך כל ההדרכה וההפעלה ילד/ת יום ההולדת יקבלו כמובן את מרכז הבמה ותשומת הלב

  לפרטים נא לפנות למחלקת השיווק 03-9615942 שלוחה 2

  עבור לתוכן העמוד

  GUI: Grid_1.asp
  close